Technology

Ceník

Seznam možných licencí aplikace Mechanical Calculator 8. Jednotlivé licence lze i různě kombinovat.

 

NOVÉ LICENCE –

MC8-K1L: 1 licence, koncový uživatel

Tato licence je určená pro nového uživatele produktu. Produkt je možné nainstalovat a používat pouze na jednom počítači.

cena  = 1 331,- Kč (1 100,- Kč bez DPH)


MC8-S1L: 1 licence, školská zařízení

Tato licence je určená pro nového uživatele produktu. Produkt je možné nainstalovat a používat pouze na jednom počítači, a to pouze ve školském zařízení.

cena  = 968,- Kč (800,- Kč bez DPH)


MC8-K5L: 5-ti licence, koncový uživatel

Tato licence je určená pro nového uživatele produktu. Produkt je možné nainstalovat a používat na celkem pěti počítačích ve firmě.

cena  = 5 929,- Kč (4 900,- Kč bez DPH)


MC8-S5L: 5-ti licence, školská zařízení

Tato licence je určená pro nového uživatele produktu. Produkt je možné nainstalovat a používat na celkem pěti počítačích, a to pouze ve školském zařízení.

cena  = 4 235,- Kč (3 500,- Kč bez DPH)


MC8-KNL: neomezená licence, koncový uživatel

Tato licence je určená pro nového uživatele produktu. Produkt je možné nainstalovat a používat na neomezeném množství počítačů ve firmě.

cena  = 9 922,- Kč (8 200,- Kč bez DPH)


MC8-SNL: neomezená licence, školská zařízení

Tato licence je určená pro nového uživatele produktu. Produkt je možné nainstalovat a používat na neomezeném množství počítačů, a to pouze ve školském zařízení.

cena  = 6 897,- Kč (5 700,- Kč bez DPH)


 

UPGRADE LICENCE –

MC8-UK1L: 1 licence, upgrade z verze 7, koncový uživatel

Tato licence je určená pro uživatele, jež vlastní licenci na předchozí verzi produktu – Mechanical Calculator 7. Produkt je možné nainstalovat a používat pouze na jednom počítači.

cena  = 242,- Kč (200,- Kč bez DPH)


MC8-US1L: 1 licence, upgrade z verze 7, školská zařízení

Tato licence je určená pro školské zařízení, jež vlastní licenci na předchozí verzi produktu – Mechanical Calculator 7. Produkt je možné nainstalovat a používat pouze na jednom počítači ve školském zařízení.

cena  = 121,- Kč (100,- Kč bez DPH)


MC8-UK5L: 5-ti licence, upgrade z verze 7, koncový uživatel 

Tato licence je určená pro uživatele, jež vlastní multilicenci pro pět uživatelů na předchozí verzi produktu – Mechanical Calculator 7. Produkt je možné nainstalovat a používat na celkem pěti počítačích ve firmě.

cena  = 1 815,- Kč (1 500,- Kč bez DPH)


 MC8-US5L: 5-ti licence, upgrade z verze 7, školská zařízení

Tato licence je určená pro školské zařízení, jež vlastní multilicenci pro pět uživatelů na předchozí verzi produktu – Mechanical Calculator 7. Produkt je možné nainstalovat a používat na celkem pěti počítačích ve školském zařízení.

cena  = 1 210,- Kč (1 000,- Kč bez DPH)


MC8-UKNL: neomezená licence, upgrade z verze 7, koncový uživatel

Tato licence je určená pro uživatele, jež vlastní multilicenci pro neomezený počet uživatelů na předchozí verzi produktu – Mechanical Calculator 7. Produkt je možné nainstalovat a používat na neomezeném množství počítačů ve firmě.

cena  = 3 872,- Kč (3 200,- Kč bez DPH)


MC8-USNL: neomezená licence, upgrade z verze 7, školská zařízení

Tato licence je určená pro školské zařízení, jež vlastní multilicenci pro neomezený počet uživatelů na předchozí verzi produktu – Mechanical Calculator 7. Produkt je možné nainstalovat a používat na neomezeném množství počítačů ve školském zařízení.

cena  = 2 541,- Kč (2 100,- Kč bez DPH)

 

Způsob zaplacení poplatku a získání registračních údajů:
Nejjednodušší způsob zaregistrování aplikace je přes formulář, který je dostupný přes tlačítko „Objednat“ v menu stránky.
Dále mužete poslat e-mailem nebo poštou vaší objednávku, která musí obsahovat vaše identifikační údaje, název objednávaného produktu, typ licence a počet licencí.

Po přijetí objednávky vám bude e-mailem zaslána faktura pro zaplacení registračního poplatku za licenci. Po zaplacení vám budou doručeny registrační údaje e-mailem.